Specjalnie dla Was najlepsi wykładowcy prowadzą interaktywne szkolenia online. Jeśli chcesz poszerzać horyzonty i pogłębiać wiedzę... to wystarczy śledzić nasz harmonogram i zarejestrować się na wydarzenie! Bogata tematyka dotycząca całego spektrum branży kosmetyki profesjonalnej sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jak to działa..? To dziecinnie proste!

Dostęp do szkoleń mają nasi zarejestrowani Użytkownicy.

Krok 1: Jeśli nie posiadasz konta Zarejestruj się lub jeśli jesteś naszym Użytkownikiem Zaloguj się do swojego konta. 

Krok 2: Pod każdym szkoleniem znajdziesz przycisk umożliwiający rezerwację miejsca na wybrane webinarium (patrz: instrukcja).

Krok 3: Pół godziny przed każdym szkoleniem znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego (patrz: instrukcja).

 

Wstęp wolny! 

 


Jak uzyskać certyfikat? 

Uczestnicy szkoleń online, po zakończonym przez prowadzącego szkoleniu, zostają przekierowani na stronę do zakupu certyfikatu. Jeśli uczestnik korzysta z aplikacji mobilnej - dostanie link do zamówienia certyfikatu w mailu powebinaryjnym. Wystarczy uzupełnić formularz i opłacić zamówienie. Certyfikat zostaje wysłany na podany w formularzu adres e-mail w formie pdf do wydruku (w ciągu dwóch tygodni od wniesienia opłaty).

Certyfikatu jest dostępny tylko dla uczestników szkoleń. Certyfikatu nie można zamówić po obejrzeniu nagrań ze szkoleń online, dostępnych w web tv.

4 czerwca | Trichoskopia jako narzędzie diagnostyczne problemów trychologicznych

Z przyczyn technicznych szkolenie zostało przełożone na 4 czerwca.

Wykładowca: Alicja Gondek (Polskie Stowarzyszenie Trychologiczne)

Godzina: 19.30

Opis: Prelegentka opowie co możemy zobaczyć i ocenić za pomocą kamery trychologicznej. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę podczas trichoskopii. Na co zwrócić uwagę. W kolejnej części zostaną omówione cechy charakterystyczne dla różnych rodzajów łysienia: telogenowego, androgenowego i plackowatego. Zostaną przedstawione także poszczególne przypadki na przykładach. 

 

Pół godziny przed szkoleniem w tym miejscu pojawi się przycisk,
który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego.

11 czerwca | One stroke – ponadczasowe motywy florystyczne w stylizacji paznokci

Wykładowca: Karolina Wolak-Tworzydło (Perfect Beauty)

Godzina: 19.30

Opis: Kwiaty i motywy florystyczne to ulubiony i niezwykle uniwersalny temat, który kochają wszystkie stylistki. Podczas szkolenia prelegentka przedstawi kilka pomysłów na efektowne zdobienia wykonane tak popularną techniką jak one stroke.

 

Pół godziny przed szkoleniem w tym miejscu pojawi się przycisk,
który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego.

18 czerwca | Co składa się na skuteczność? Czyli na co zwrócić uwagę, wybierając kosmetyki do stóp

Wykładowca: Magdalena Noskiewicz-Sieg (Kerpro)

Godzina: 19.30

Opis: Codziennie na rynku pojawiają się nowości kosmetyczne do profesjonalnej pielęgnacji stóp. Jak spośród tak bogatej oferty wybrać te produkty, które spełnią oczekiwania nasze i naszych klientów? Podczas szkolenia odkryjemy tajemnicy INCI i dowiemy się o najpopularniejszy składnikach kosmetyków do stóp.

 

Pół godziny przed szkoleniem w tym miejscu pojawi się przycisk, 
który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego.

2 lipca | Wakacje w pełni - szybkie zdobienia salonowe, metoda rozmazania

Wykładowca: Iwona Friede (Vasco)

Godzina: 19.30

Opis: Szukasz inspiracji i pomysłów na niebagatelne zdobienia paznokci, które będą cieszyć oko Twoich klientek podczas letnich wojaży? W ruch pójdą lakiery hybrydowe, pyłki oraz paint żele. Zarezerwuj czas już teraz.

 

Pół godziny przed szkoleniem w tym miejscu pojawi się przycisk,
który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego.

 

Opens internal link in current windowKliknij i obejrzyj nagrania z minionych szkoleń online! (Opcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników)