Specjalnie dla Was najlepsi wykładowcy prowadzą interaktywne szkolenia online. Jeśli chcesz poszerzać horyzonty i pogłębiać wiedzę... to wystarczy śledzić nasz harmonogram i zarejestrować się na wydarzenie! Bogata tematyka dotycząca całego spektrum branży kosmetyki profesjonalnej sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jak to działa..? To dziecinnie proste!

Krok 1: Pod każdym szkoleniem znajdziesz przycisk umożliwiający rezerwację miejsca na wybrane webinarium.

Krok 2: Po zarejestrowaniu się otrzymasz na podany adres e-mail wiadomość z bezpośrednim linkiem do szkolenia.

W szkoleniach online można uczestniczyć zarówno za pomocą komputera jak i urządzeń mobilnych. Dla zapewnienia dobrej jakości odbioru webinarium zalecamy zapoznanie się z danymi technicznymi: Dane techniczne dla uczestników szkoleń online.

 

Wstęp wolny! 

 


Jak uzyskać certyfikat? 

Uczestnicy szkoleń online, po zakończonym przez prowadzącego szkoleniu, zostają przekierowani na stronę do zakupu certyfikatu. Jeśli uczestnik korzysta z aplikacji mobilnej - dostanie link do zamówienia certyfikatu w mailu powebinaryjnym (wysyłanym następnego dnia). Wystarczy uzupełnić formularz i opłacić zamówienie. Certyfikat zostaje wysłany na podany w formularzu adres e-mail w formie pdf do wydruku (w ciągu dwóch tygodni od wniesienia opłaty).

Certyfikatu jest dostępny tylko dla uczestników szkoleń. Certyfikatu nie można zamówić po obejrzeniu nagrań ze szkoleń online, dostępnych w web tv.

1 lutego | SNR - innowacyjna biochemiczna technika niwelacji blizn przed pigmentacją - Scars Needling with remover

Wykładowca: Paula i Szymon Eliasz (Art Permanent Makeup Paula i Szymon Eliasz)

Godzina: 19.30

Opis: Needling Scars with a Remover to najnowsza technika wykorzystująca preparat remover do walki z bliznami. Blizny potrądzikowe, popigmentacyjne, powypadkowe czy rozstępy zostaną usunięte raz na zawsze. W przypadku PMU, remover pomoże poradzić sobie z przypadkami, w których depigmentacja jest konieczna, często okazuje się, że niestety skóra naszych klientek wymaga nie tylko usunięcia cząsteczek barwnika ale także ''usunięcia'' blizn powstałych w skutek wcześniejszych ingerencji, czyli rozluźnienia tkanki łącznej włóknistej, którą organizm wytworzył w miejscu uszkodzenia skóry.

 

8 lutego | Przedłużanie paznokci budującą bazą hybrydową

Wykładowca: Magda Grodzka (Sunflower Nail Professional)

Godzina: 19.30

Opis: Właściwa technika pracy oraz znajomość specyfiki stosowanych produktów pozwoli każdej stylistce na wykonanie perfekcyjnych stylizacji. Każde wykonane przedłużenie powinno nie tylko estetycznie wyglądać, lecz także charakteryzować się właściwą budową, która zagwarantuje trwałość przedłużenia. Podczas webinarium Instruktorka Magda Grodzka zdradzi tajnik przedłużania płytek paznokciowych za pomocą budującej bazy hybrydowej.

 

12 kwietnia | Symetryczna i ostra jak brzytwa - idealna linia uśmiechu

Wykładowca: Paulina Kula

Godzina: 19.30

Opis: French to klasyka gatunku – aby jednak ta ponadczasowa stylizacja przyciągała wzrok, należy wykonać ją perfekcyjnie czysto. Jednym z elementów jest symetryczna, umiejscowiona na odpowiedniej wysokości i ostra linia uśmiechu. Weź udział w webinarium i poznaj wskazówki techniczne, którymi podzieli się Paulina Kula.

 

 

Opens internal link in current windowKliknij i obejrzyj nagrania z minionych szkoleń online!


BEAUTY FORUM is edited by

Health and Beauty
Media Sp. z o.o.

A company of

Hb Logo

Part of

Bofierecosmo

Contact us: ul. Królowej Marysieńki 9/10, 02-954 Warszawa - Tel.: +48 (22) 858 79 55 - Fax: +48 (22) 858 79 53 - info@health-and-beauty.com.pl