Specjalnie dla Was najlepsi wykładowcy prowadzą interaktywne szkolenia online. Jeśli chcesz poszerzać horyzonty i pogłębiać wiedzę... to wystarczy śledzić nasz harmonogram i zarejestrować się na wydarzenie! Bogata tematyka dotycząca całego spektrum branży kosmetyki profesjonalnej sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jak to działa..? To dziecinnie proste!

Dostęp do szkoleń mają nasi zarejestrowani Użytkownicy.

Krok 1: Jeśli nie posiadasz konta Zarejestruj się lub jeśli jesteś naszym Użytkownikiem Zaloguj się do swojego konta. 

Krok 2: Pod każdym szkoleniem znajdziesz przycisk umożliwiający rezerwację miejsca na wybrane webinarium (patrz: instrukcja).

Krok 3: Pół godziny przed każdym szkoleniem znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego (patrz: instrukcja).

W szkoleniach online można uczestniczyć zarówno za pomocą komputera jak i urządzeń mobilnych. Dla zapewnienia dobrej jakości odbioru webinarium zalecamy zapoznanie się z danymi technicznymi: Dane techniczne dla uczestników szkoleń online.

 

Wstęp wolny! 

 


Jak uzyskać certyfikat? 

Uczestnicy szkoleń online, po zakończonym przez prowadzącego szkoleniu, zostają przekierowani na stronę do zakupu certyfikatu. Jeśli uczestnik korzysta z aplikacji mobilnej - dostanie link do zamówienia certyfikatu w mailu powebinaryjnym (wysyłanym następnego dnia). Wystarczy uzupełnić formularz i opłacić zamówienie. Certyfikat zostaje wysłany na podany w formularzu adres e-mail w formie pdf do wydruku (w ciągu dwóch tygodni od wniesienia opłaty).

Certyfikatu jest dostępny tylko dla uczestników szkoleń. Certyfikatu nie można zamówić po obejrzeniu nagrań ze szkoleń online, dostępnych w web tv.

26 stycznia | Alergia w PMU

Wykładowca: Paweł Pawłowski

Godzina: 19.30

Opis: Alergia to manifestacja reakcji autoimmunologicznej organizmu na kontakt z patogenem. Czasami bywa ona gwałtowna a czasami opóźniona. Ta reakcja przybiera również różne postacie. Zabieg PMU nie jest wolny od tego typu zagrożenia. Często na forach branżowych padają pytania -  czy to z czym ma do czynienia na załączonym zdjęciu to alergia i na co to jest alergia. W udzielanych odpowiedziach najczęściej obarczany winą jest czerwony barwnik lub PPD . Ale czy możemy być uczuleni na kolor ? Czerwonych barwideł w PMU jest przecież więcej niż jedno a przy tym regulacja CLP wymienia 1151 substancji jako uczulające skórę kat. 1A lub 1B. To co i w istocie uczula, jak ta reakcja w przypadku PMU może wyglądać, jak się tego wystrzegać , co możemy zrobić kiedy mamy wątpliwości lub się nam coś takiego w praktyce zawodowej wydarzy.

 

Pół godziny przed szkoleniem w tym miejscu pojawi się przycisk, 
który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego.

1 lutego | Obowiązki Pracodawcy w salonie kosmetycznym z zakresu BHB i przepisów przeciwpożarowych

Szkolenie online w ramach BEAUTY FORUM Business Challenge

Wykładowca: Bogusław Szeniman

Godzina: 19.30

Opis: Przepisy dotyczące prawa pracy wydają Ci się zawiłe i trudno odnaleźć Ci się w ich gąszczu? Bezpieczeństwo Twoich pracowników i klientów jest Twoim priorytetem? Czy znasz zakres Twojej odpowiedzialności jako pracodawcy i wiesz, co grozi za złamanie przepisów i niedotrzymanie odpowiednich warunków i niestosowanie się do obowiązujących regulacji? Aktualne wyzwanie dotyczy szeroko pojętego bezpieczeństwa. Omówimy  nie tylko najważniejsze krajowe i unijne akty prawne mające wpływ na bezpieczeństwo pracy, ale także Zasady bezpiecznego przetwarzania i przechowywania danych osobowych.

 

Więcej informacji na temat cyklu szkoleń BEAUTY FORUM Business Challenge znajduje się na grupie facebookowej - tutaj.

 

Pół godziny przed szkoleniem w tym miejscu pojawi się przycisk,
który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego.

 

Opens internal link in current windowKliknij i obejrzyj nagrania z minionych szkoleń online! (Opcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników)