Specjalnie dla Was najlepsi wykładowcy prowadzą interaktywne szkolenia online. Jeśli chcesz poszerzać horyzonty i pogłębiać wiedzę... to wystarczy śledzić nasz harmonogram i zarejestrować się na wydarzenie! Bogata tematyka dotycząca całego spektrum branży kosmetyki profesjonalnej sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jak to działa..? To dziecinnie proste!

Krok 1: Pod każdym szkoleniem znajdziesz przycisk umożliwiający rezerwację miejsca na wybrane webinarium.

Krok 2: Po zarejestrowaniu się otrzymasz na podany adres e-mail wiadomość z bezpośrednim linkiem do szkolenia.

W szkoleniach online można uczestniczyć zarówno za pomocą komputera jak i urządzeń mobilnych. Dla zapewnienia dobrej jakości odbioru webinarium zalecamy zapoznanie się z danymi technicznymi: Dane techniczne dla uczestników szkoleń online.

 

Wstęp wolny! 

 


Jak uzyskać certyfikat? 

Uczestnicy szkoleń online, po zakończonym przez prowadzącego szkoleniu, zostają przekierowani na stronę do zakupu certyfikatu. Jeśli uczestnik korzysta z aplikacji mobilnej - dostanie link do zamówienia certyfikatu w mailu powebinaryjnym (wysyłanym następnego dnia). Wystarczy uzupełnić formularz i opłacić zamówienie. Certyfikat zostaje wysłany na podany w formularzu adres e-mail w formie pdf do wydruku (w ciągu dwóch tygodni od wniesienia opłaty).

Certyfikatu jest dostępny tylko dla uczestników szkoleń. Certyfikatu nie można zamówić po obejrzeniu nagrań ze szkoleń online, dostępnych w web tv.

Kalendarz szkoleń online:

26 lipca | Holistyczna trychologia

Wykładowca: Claudia Musiał

Godzina: 19.30

Opis: Wprowadzenie do trychologii z holistycznego punktu widzenia! Spotkanie obejmuje kompleksowe spojrzenie na diagnostykę w gabinecie trychologicznym, stworzenie indywidualnego planu pielęgnacyjnego, a także planowane jest nawiązanie do dietetyki trychologicznej, w tym mikrobiomu jelitowego, jak również poruszone zostaną aspekty endokrynologiczne w terapii owłosionej skóry głowy. Szkolenie online ma na celu popularyzację holistycznego podejścia do klientów i pacjentów.

 

23 sierpnia | Jak sprzedać kosmetyki i zabiegi luksusowych marek w gabinecie kosmetycznym?

Wykładowca: Agnieszka Śliwa

Godzina: 19.30

Opis: Podstawowym tematem webinaru będzie charakterystyka i definicja marki luksusowej, selektywnej czy premium w porównaniu do marki „popularnej”.  Dlaczego tak znaczące ryzyko inwestycji może się opłacić. Ekspertka udowodni, że wszystkie obawy przed wprowadzeniem marki premium, które kojarzą się większości jedynie z wysoką ceną, akurat z nią mają najmniej wspólnego. Opowie o podstawowych wymogach, zasadach obsługi i komunikacji z klientem premium, o technikach niezbędnych w procesie sprzedaży. Emocjonalnej psychologii relacji oraz wyjątkowym marketingu. Ponieważ sprzedaż usług i produktów ekskluzywnych wg bieżących statystyk nadal rośnie, prelegentka zachęci uczestników do przyjrzenia się właśnie takim markom., gdyż to dzięki ich renomie można zwiększyć przychody a przede wszystkim wyróżnić się na rynku i zyskać prestiżową pozycję.

 

Opens internal link in current windowKliknij i obejrzyj nagrania z minionych szkoleń online!


BEAUTY FORUM is edited by

Health and Beauty
Media Sp. z o.o.

A company of

Hb Logo

Part of

Bofierecosmo

Contact us: ul. Królowej Marysieńki 9/10, 02-954 Warszawa - Tel.: +48 (22) 858 79 55 - Fax: +48 (22) 858 79 53 - info@health-and-beauty.com.pl