Specjalnie dla Was najlepsi wykładowcy prowadzą interaktywne szkolenia online. Jeśli chcesz poszerzać horyzonty i pogłębiać wiedzę... to wystarczy śledzić nasz harmonogram i zarejestrować się na wydarzenie! Bogata tematyka dotycząca całego spektrum branży kosmetyki profesjonalnej sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jak to działa..? To dziecinnie proste!

Dostęp do szkoleń mają nasi zarejestrowani Użytkownicy.

Krok 1: Jeśli nie posiadasz konta Zarejestruj się lub jeśli jesteś naszym Użytkownikiem Zaloguj się do swojego konta. 

Krok 2: Pod każdym szkoleniem znajdziesz przycisk umożliwiający rezerwację miejsca na wybrane webinarium (patrz: instrukcja).

Krok 3: Pół godziny przed każdym szkoleniem znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego (patrz: instrukcja).

W szkoleniach online można uczestniczyć zarówno za pomocą komputera jak i urządzeń mobilnych. Dla zapewnienia dobrej jakości odbioru webinarium zalecamy zapoznanie się z danymi technicznymi: Dane techniczne dla uczestników szkoleń online.

 

Wstęp wolny! 

 


Jak uzyskać certyfikat? 

Uczestnicy szkoleń online, po zakończonym przez prowadzącego szkoleniu, zostają przekierowani na stronę do zakupu certyfikatu. Jeśli uczestnik korzysta z aplikacji mobilnej - dostanie link do zamówienia certyfikatu w mailu powebinaryjnym (wysyłanym następnego dnia). Wystarczy uzupełnić formularz i opłacić zamówienie. Certyfikat zostaje wysłany na podany w formularzu adres e-mail w formie pdf do wydruku (w ciągu dwóch tygodni od wniesienia opłaty).

Certyfikatu jest dostępny tylko dla uczestników szkoleń. Certyfikatu nie można zamówić po obejrzeniu nagrań ze szkoleń online, dostępnych w web tv.

13 kwietnia | Skóry problematyczne – oczyszczanie wodorowe i RF mikroigłowy w jednym zabiegu

Sponsored by DERMIE PHARM właściciel marki M'onduniq

Wykładowca: Dawid Cukierski - generalny szkoleniowiec marki M’onduniq.

Godzina: 19.30

Opis: W części pierwszej webinaru nastąpi omówienie typów skór problematycznych i ich problemów takich jak; trądzik, blizny, AZS, łuszczyca. Prowadzący przedstawi zasady działania oczyszczania wodorowego (wskazania i przeciwwskazania) oraz przeprowadzi pokaz zabiegu. Druga część szkolenia będzie dotyczyła RF mikroigłowego – nastąpi omówienie zabiegu oraz jego prezentacja w oparciu o przeprowadzenie zabiegu pokazowego.

Pół godziny przed szkoleniem w tym miejscu pojawi się przycisk,
który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego.

19 kwietnia | Moda i popularność na wszechstronne zabiegi frakcyjne

Sponsored by Coherent

Wykładowca: Paulina Poczta, Karolina Bieganowska

Godzina: 19.30

Opis: Lasery to urządzenia coraz bardziej powszechne w salonach kosmetologicznych czy gabinetach medycyny estetycznej. Ich wszechstronne działanie pozwala na pozbycie się wielu kompleksów, przy wykorzystaniu bezpiecznych oraz skutecznych technologii. Zabiegi frakcyjne są bardzo popularne wśród osób, które chcą widocznie odmłodzić strukturę skóry, pozbyć się blizn, rozstępów czy przebarwień. Coraz częściej sięgają po zabiegi frakcyjne nie tylko osoby w wieku dojrzałym ale także bardzo młode osoby, niezależnie od płci.

 

Pół godziny przed szkoleniem w tym miejscu pojawi się przycisk,
który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego.

20 kwietnia | Mix media wiosenne salonowe

Sponsored by INDIGO

Wykładowca: Katarzyna Wojtczak (INDIGO)

Godzina: 19.30

Opis: Wykład ma na celu skupić uwagę na łączeniu różnych technik podczas pracy salonowej. Podczas szkolenia przedstawione zostaną zdobienia z użyciem wielu produktów. Postaramy się wznieść uczestników na inny poziom pracy z plasteliną, która może okazać się idealnym wstępem do paznokci ślubnych. Prowadząca zdradzi jak wykorzystać do zdobień akrylożel, dający nieskończenie wiele możliwości w zdobieniach wypukłych.

 

Pół godziny przed szkoleniem w tym miejscu pojawi się przycisk,
który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego.

27 kwietnia | Wieczór innowacji w stylizacji paznokci by CND NOWOŚĆ

Sponsored by X Beauty Group Polska

Wykładowca: Jan Arnold, Elena Grama

Godzina: 19.30

Część 1: Innowacje we wzmacnianiu i przedłużaniu  paznokci z założycielką marki CND Jan Arnold  
Dołącz do współzałożycielki CND, Jan Arnold i zespołu X Beauty Group podczas dyskusji o najnowszych rozwiązaniach w dziedzinie pracy stylistki paznokci, które zrewolucjonizują sposób pracy w salonie. Dowiedz się wszystkiego na temat najnowocześniejszego podejścia do problemu naprawy naturalnych paznokci i uzyskania mocnych, lekkich przedłużeń płytki.

Część 2: Praktyczne metody aplikacji żeli budujących PLEXIGEL 
Elena Grama, Ambasadorka Edukacji CND, zaprezentuje na żywo najlepsze techniki i sposoby pracy z CND PLEXIGEL™, a także wskazówki i triki dla uzyskania jak najlepszych rezultatów.


Pół godziny przed szkoleniem w tym miejscu pojawi się przycisk,
który przeniesie Cię do pokoju szkoleniowego.

 

Opens internal link in current windowKliknij i obejrzyj nagrania z minionych szkoleń online! (Opcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników)