CND Shellac Trzystopniowy system lakierów hybrydowych

 

1. Ogólne informacje i przeznaczenie produktu
CNDTMShellacTM to najwyższej jakości 3-stopniowy system lakierów hybrydowych (Base Coat, Color Coat, Top Coat), który nadaje elegancką, cienką, a jednocześnie bardzo wytrzymałą na zarysowania powłokę przez ponad dwa tygodnie. Jest dostępny w bogatej gamie kolorystycznej. Z jego składu wyeliminowano siedem składników powodujących alergie i zmniejszono ilość rozpuszczalników, dzięki temu jest szczególnie polecany osobom, które mają uczulenia na inne marki. Systemu nie usuwa się frezarką, nie ma potrzeby opiłowywania paznokci podczas zabiegów, co wpływa na poprawę ich stanu oraz zapobiega rozwarstwieniu. CNDTMShellacTM stanowi zatem idealne rozwiązanie dla pań z cienkimi, osłabionymi paznokciami.


2. Co wyróżnia produkt? Jakie są jego szczególne cechy?
Jedną z największych zalet systemu CNDTMShellacTM jest jego skład, który wpływa na szybką i wygodną aplikację, a zapach podczas zabiegu jest neutralny. Produkt nie spływa na skórki, dzięki temu idealnie nadaje się do wykonywania wszelkich zdobień. Stylizacja utrzymuje się przez ponad 14 dni intensywnego użytkowania lub ponad 21 dni, jeśli wybierzesz nową bazę CNDTMShellacTM Wear Extender Base Coat. Lakier jest dostępny w ponad 100 odcieniach inspirowanych najnowszymi trendami w kolorystyce paznokci, a w ciągu roku zawsze pojawiają się nowe kolekcje. Produkty usuwa się bardzo szybko, bez frezarek, za pomocą zmywacza Offly Fast, zawierającego nawilżający olejek macadamia. Skrócony czas umożliwia przyjęcie większej liczby klientek w Twoim salonie. (*Czasy usuwania w zależności od topu: XPRESS5™ – 5 minut, ORIGINAL – 8 minut, DURAFORCE™ – 15 minut).

3. Czy wykorzystanie produktów wymaga specjalistycznego przeszkolenia?
Lakiery hybrydowe CNDTMShellacTM są przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnego, a dzięki ukończeniu praktycznego kursu Shellac Certifed Pro dowiesz się, jak prawidłowo pracować z produktami CND.

4. Czy firma oferuje wsparcie marketingowe?
Oferujemy wsparcie marketingowe dla hurtowni, salonów oraz sklepów internetowych, a także centrów edukacyjnych.

5. Koszt produktu
Koszt pojedynczej aplikacji jest niski, a zawartość buteleczki wykorzystasz do ostatniej kropli. Cena lakieru hybrydowego CNDTMShellacTM: 69,90 zł.

 

X-Beauty Polska Sp. z o.o.
02-530 Warszawa,
ul. Kielecka 41a/8,
tel: 790 777 834,
e-mail: x@xbeautygroup.pl


BEAUTY FORUM is edited by

Health and Beauty
Media Sp. z o.o.

A company of

Hb Logo

Part of

Bofierecosmo

Contact us: ul. Królowej Marysieńki 9/10, 02-954 Warszawa - Tel.: +48 (22) 858 79 55 - Fax: +48 (22) 858 79 53 - info@health-and-beauty.com.pl