One Step Hybrid - Dziecinnie prosta hybryda

 

1. Ogólne informacje i przeznaczenie produktu
Innowacyjny lakier hybrydowy One Step Hybrid Semilac został stworzony z myślą o wszystkich paniach, które marzą o pięknych i zadbanych paznokciach, ale jeszcze nigdy nie próbowały hybrydy. One Step Hybrid to lakier hybrydowy w formie markera oraz w tradycyjnej butelce, dostępny, w aż 20 przepięknych kolorach. To samowystarczalny produkt, który nie wymaga użycia bazy ani topu. Wystarczy jeden produkt, dzięki któremu wykonanie pierwszego manicure hybrydowego będzie dziecinnie proste.


2. Co wyróżnia produkt? Jakie są jego szczególne cechy?
Semilac One Step Hybrid to innowacyjny produkt, dzięki któremu wykonanie pierwszego manicure hybrydowego stało się dziecinnie proste. Wszystko to za sprawą innowacyjnej hybrydy zamkniętej w dwóch wersjach: klasycznej butelce oraz naszej nowości – specjalnie zaprojektowanym markerze z aplikatorem, który ułatwia nakładanie lakieru hybrydowego i malowanie przy samych skórkach. Zamknięty w nim lakier nie wymaga użycia dodatkowej bazy czy topu. Dzięki temu jest to najprostsza metoda na piękne i zadbane paznokcie. Wystarczy jeden produkt, dzięki któremu wykonanie manicure stało się szybkie, łatwe i przyjemne. Semilac One Step Hybrid to doskonałe rozwiązanie dla osób rozpoczynających przygodę z manicure hybrydowym. Dzięki łagodnej formule, która nie niszczy płytki, z łatwością można samodzielnie wykonać manicure. Wystarczy przekręcić marker i zacząć tworzyć stylizację na swoich paznokciach. Do wyboru mamy aż 20 przepięknych kolorów, wśród których każda miłośniczka pięknych paznokci znajdzie coś dla siebie.


3. Czy wykorzystanie produktów wymaga specjalistycznego przeszkolenia?
Wykonanie manicure hybrydowego Semilac z One Step Hybrid stało się dziecinnie proste. Wystarczy jeden produkt do wykonania hybrydy. Nie wymaga użycia bazy i topu. To idealne rozwiązanie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z manicure hybrydowym.


4. Czy firma oferuje wsparcie marketingowe?
Na kanałach marki dostępne są materiały wideo, na których prezentujemy, jak krok po kroku wykonać manicure hybrydowy Semilac One Step Hybrid w markerze oraz w tradycyjnej butelce.


5. Koszt produktu
Semilac One Step Hybrid dostępny jest w cenie 39,99 zł.

 

Nesperta Sp. z o.o.
ul. Jugosłowiańska 43,
60-149 Poznań,
NIP 7792413878,
+48 61 306 70 30
sklep@semilac.pl
www.semilac.eu


BEAUTY FORUM is edited by

Health and Beauty
Media Sp. z o.o.

A company of

Hb Logo

Part of

Bofierecosmo

Contact us: ul. Królowej Marysieńki 9/10, 02-954 Warszawa - Tel.: +48 (22) 858 79 55 - Fax: +48 (22) 858 79 53 - info@health-and-beauty.com.pl