Kup prenumeratę!


• Cena rocznej prenumeraty BEAUTY FORUM
w wersji drukowanej (6 wydań) to 89 zł.

 

Cena przedłużenia rocznej prenumeraty BEAUTY FORUM
w wersji drukowanej (6 wydań) to 77 zł.

 

Cena rocznej prenumeraty BEAUTY FORUM
w wersji elektronicznej (6 wydań) to 77 zł.

 

Cena jednego egzemplarza BEAUTY FORUM 14,99 zł. 


Cena archiwalnego wydania BEAUTY FORUM 9,99 zł.

 

Specjalna oferta kongresowa!

Każdy, kto wykupi prenumeratę magazynu BEAUTY FORUM od 1 kwietnia do 5 maja, otrzyma dostęp na dwa wybrane wykłady podczas Kongresu BEAUTY FORUM ONLINE 15-17.05.2021.

Jak skorzystać z oferty? - więcej informacji.

 

Korzyści z prenumeraty BEAUTY FORUM:

• najnowsze informacje z rynku kosmetycznego

• wiedza niezbędna do prowadzenia Twojego biznesu

• prenumerata dostępna w formie papierowej i elektronicznej

NOWOŚĆ BEAUTY FORUM GUIDE - przewodnik poświęcony konkretnej sekcji branży beauty będący integralną częścią każdego wydania magazynu

• 20% rabatu na seminaria i warsztaty podczas targów BEAUTY FORUM

• 2-dniowe bilety wstępu na imprezy targowe organizowane (w trakcie trwania Twojej prenumeraty) przez Health and Beauty Media Sp. z o. o.

 

 

Regulamin prenumeraty obowiązujący od 01.01.2021 r.

UWAGA! Magazyn BEAUTY FORUM jest dostępny także w prenumeracie jako wydanie elektroniczne w cenie 77,00 zł. Jeśli chcesz mieć magazyn zawsze ze sobą w swoim iPhonie, iPadzie czy smartfonie, to wystarczy przejść do portalu E-KIOSK i zamówić aktualne wydanie lub prenumeratę roczną! KLIKNIJ aby przejść do e-wydania!

Inne możliwości zakupu

Egzemplarze magazynu BEAUTY FORUM są także dostępne w wybranych salonach EMPIK!

Kontakt

Piotr Kołodziejczyk

 Dział prenumeraty
 Tel. +48 (22) 858 79 55, +48 603 776 195
 e-mail: Opens window for sending emailprenumerata@health-and-beauty.com.pl

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem wskazanych w formularzu prenumeraty danych osobowych  jest  spółka  Health  and Beauty  Media  Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02–954) przy ul. Królowej Marysieńki 9/10 (dalej: „my”). Nasze pozostałe dane kontaktowe to: tel. 228587954, e-mail: info@health-and-beauty.com.pl.

Osobą kontaktową we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych jest Inspektor Ochrony Danych dostępny pod adresem: iod@health-and-beauty.com.pl

Podane dane osobowe w postaci Imienia i Nazwiska, Nazwy i adresu firmy oraz danych rejestrowych firmy będziemy przetwarzać wyłącznie w celu realizacji usługi prenumeraty czasopisma BEAUTY FORUM. Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do wykonania usługi prenumeraty czasopisma.

 W sytuacji wyrażenia zgody na otrzymywanie aktualnych informacji o tematyce branżowej za pomocą wybranych przez Ciebie środków komunikacji, będziemy przetwarzać w tym celu podane przez Ciebie dane takie jak adres pocztowy, adres e-mail lub numer telefonu. Pamiętaj, że podanie wskazanych danych jest dobrowolne i Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego na Naszej stronie internetowej.

 Informujemy również, że podane dane osobowe możemy w zależności od powstałych relacji przetwarzać również w pozostałych celach wynikających z prowadzonej działalności gospodarczej w tym szczególności w celu wynikającym z konieczności dokonania rozliczeń finansowych na podstawie obowiązujących przepisów prawnych (np. wystawienie faktury), w celu administracyjnym i statystycznym związanych z obsługą uczestników jak  i prowadzenia zestawień liczby odwiedzających, a w sytuacji roszczenia również w celu obrony lub dochodzenia powstałych roszczeń oraz w celu marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Health and Beauty Media Sp. z o.o.

Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się tutaj.